O nas


Zespół TEX istnieje już od wielu lat. Mamy duże doświadczenie w obsłudze muzycznej imprez, takich jak wesela, studniówki, festyny, wieczorki taneczne, dancingi, zabawy itp. Jesteśmy muzykami z duszą i polotem.  Dzięki naszej oryginalnie wykonywanej muzyce przyciągamy wielu Klientów i zawsze staramy sie sprawić, aby zabawa z naszym udziałem na długo zapadła Im w pamięć..

 

Jesteśmy profesjonalistami i muzyką zajmujemy się na co dzień. Gramy praktycznie wszystko: od rozwirowanego rock&rolla, przez spokojne ballady, zaplątująć taneczne rytmy naszego kraju muzykę DISCO POLO, aż po popularne szlagiery z ostatnich 30 lat. Nasza muzyka jest w stanie ożywić każdą imprezę - czy jest to studniówka, wesele, zabawa sylwestrowa, czy wykwintny bankiet – nie ma znaczenia!

 

 W skład zespołu wchodzi czterech muzyków. W naszym instrumentarium znajduję się: perkusja, gitara, keyboard, gitara basowa świetne zaplecze wokalistów :). W zależności od oczekiwań klientów, możemy dodatkowo nawiązać współpracę z muzykami grającymi na saksofonie lub akordeonie. Nasi muzycy to również doskonali konferansjerzy, którzy z powodzeniem mogą poprowadzić każdą imprezę muzyczną. Jesteśmy znani z bogatej oferty ciekawych gier i zabaw weselnych. Jeśli jeszcze masz jakieś wątpliwości, posłuchaj naszego demo! Oraz przeczytaj nasz wywiad w DISCO-PORTALU www.discoportal.pl/wywiadtex